Titles you rated
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Sh**ting StarsRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0