Series
Ratings
1581
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 2.0
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.0
LoreRated ★ 2.5
Fallout Season 2Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 1.5
The Eminence in ShadowRated ★ 1.5
Doctor Who Season 2Rated ★ 2.5
Doctor Who Season 1Rated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Witcher Season 4Rated ★ 1.5
Spring FeverRated ★ 2.5
The Judge ReturnsRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Doctor Who: The Power of the DoctorRated ★ 2.0
Doctor Who: Legend of the Sea DevilsRated ★ 0.5