Series
Ratings
32
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0