Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
PluribusRated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 2.5
KaosRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 2.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
POSERated ★ 3.5