Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5