Series
Ratings
15
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0