Movies
Ratings
158
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5