Series
Ratings
13
My Favorite MemberRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0