Movies
Ratings
630
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Young Karl MarxRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 4.0
When Evil LurksRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5