Movies
Ratings
708
The MermaidRated ★ 2.0
American UltraRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
LovelaceRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0