Series
Ratings
176
The Art of SarahRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
CassandraRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0