Movies
Ratings
1605
The DramaRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
LabyrinthRated ★ 4.0
Dracula: A Love TaleRated ★ 3.5
Death of a UnicornRated ★ 4.0
How to Make a KillingRated ★ 2.5
SaltburnRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Crime 101Rated ★ 3.0
PrimateRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
Return to Silent HillRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0