Movies
Ratings
289
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 2.5