Movies
Ratings
1103
Under the Silver LakeRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
ShameRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0