Movies
Ratings
26
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0