Series
Ratings
412
The Art of SarahRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 5.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.0
Mapo HipsterRated ★ 4.0
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
S LineRated ★ 3.5
Love Scene#Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0