Series
Ratings
53- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0