Series
Ratings
77
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
City HallRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0