Series
Ratings
14- BonobonoRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
After The RainRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
Rock, Rock, RockRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 1.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5