Titles you rated
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.5
원피스 1기Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 2.0
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 2.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
MedalistRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0