Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0