Series
Ratings
269
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 1.0
Love MeRated ★ 0.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
EndeavourRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
LudwigRated ★ 4.0
Last SummerRated ★ 1.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5