Movies
Ratings
403
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5