Movies
Ratings
250
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
AmyRated ★ 5.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0