Series
Ratings
94
One Spring NightRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0