Series
Ratings
39
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.5- Baby Daddy Season 1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
- トリハダRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Torihada 4Rated ★ 4.0
- トリハダRated ★ 3.5
- Torihada 3Rated ★ 4.0
- トリハダRated ★ 3.5
- トリハダRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0