Series
Ratings
72
EliteRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Murdoch MysteriesRated ★ 4.0- Murdoch MysteriesRated ★ 4.0