Titles you rated
Redo of HealerRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
School DaysRated ★ 2.5- Show Me The Money 2Rated ★ 3.0
Show Me The Money 3Rated ★ 3.5
Show Me The Money 4Rated ★ 3.0