Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5