Movies
Ratings
115
Jack ReacherRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0