Series
Ratings
211
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Love TrulyRated ★ 2.5
Rascal SonsRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 1.5
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Lie to MeRated ★ 2.0
LoversRated ★ 2.0
PartnerRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 2.0
City HallRated ★ 2.0