Movies
Ratings
21
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0