Series
Ratings
100
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.5
Painter of the WindRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5