Series
Ratings
41
Incomplete LifeRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0