Series
Ratings
51
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
NANARated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0