Movies
Ratings
1071
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Draft DayRated ★ 4.0
The WolfmanRated ★ 3.0
Alpha DogRated ★ 3.0
RoninRated ★ 3.0
London BoulevardRated ★ 3.0- Mr. ButterflyRated ★ 3.0
The DoubleRated ★ 3.0
The Whole Ten YardsRated ★ 3.0
The SentinelRated ★ 3.0
BasicRated ★ 3.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
ContrabandRated ★ 3.0
Shadowless SwordRated ★ 3.0
True LegendRated ★ 3.0
Mean MachineRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0