Movies
Ratings
31
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5