Series
Ratings
28
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0