Movies
Ratings
97
The HandmaidenRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0