Series
Ratings
36
D.P.Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0