Movies
Ratings
1034
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 3.0
Britney Vs SpearsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
American RacketsRated ★ 3.5
QT8: The First EightRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5