Movies
Ratings
157
PenelopeRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 2.5
FameRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0