Series
Ratings
90
The Art of SarahRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 5.0