Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
AbyssRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0