Series
Ratings
147
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0- Humanoid Monster, BemRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 4.0