Movies
Ratings
657
Julie & JuliaRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 2.0
AliensRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.0
TASTES OF HORRORRated ★ 1.5- 고스톱 살인Rated ★ 1.5
Ghost MansionRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5
CommissionRated ★ 1.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 2.5