Movies
Ratings
455
The French DispatchRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
The Goldfish: Dreaming of the SeaRated ★ 2.5
Gracious NightRated ★ 3.0
NineteenRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
The Kindness of StrangersRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.0- Intimate DistancesRated ★ 1.0
The SpeechRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0