Series
Ratings
533
Silo Season 1Rated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Captivating the KingRated ★ 2.5
Queen WooRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
1122 Ii FufuRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.5
TempestRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0