Movies
Ratings
223
Begin AgainRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
HugoRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
My WayRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5