Series
Ratings
12
Master's SunRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0